Voetbal is terug ! De inschrijvingen gaan van start

Beste leden en ouders ,

Voetbal is terug , KE Wervik is terug ! Vanaf augustus vliegen we er opnieuw in met trainingen en wedstrijden. Verdere info volgt omtrent het overzicht van de trainers en startdata per groep.

De organisatie van de jeugdwerking werkt bijgewerkt en hergestructureerd , dit volledig in het belang van onze leden en zodoende de ouders ook zullen merken dat de jeugd de kern van onze club vormt en we alles in het werk stellen om geleidelijk aan de beleving en begeleiding te optimaliseren. We streven meer dan ooit naar een gezellige , warme en kwaliteitsvolle club voor alle spelers,trainers en medewerkers.

U kunt opnieuw inschrijven via de richtlijnen in bijgevoegd bestand.

Tot in augustus !

Namens het bestuur en de jeugdcel van KE Wervik

 

Documenten

20200608082845
Adobe Acrobat PDF
56 KB