Onze jeugdploegen schitteren !

Onze mooie samenwerking met de nieuwe kledingleverancier BRANDSFIT leverde ook voor de jeugdploegen een schitterend eindresultaat op onder de vorm van een volledig nieuwe wedstrijdoutfit. Bezoek trouwens onze webshop bij Brandsfit en bestel kleding met een mooie korting.

We willen dan ook een bijzonder woord van dank geven aan Arnaud en Karel van Brandsfit die altijd voor ons klaar stonden maar ook een oprechte interesse tonen in onze club. Karel is trouwens de neef van voetballer Kevin De Bruyne. Topgasten , bedankt !

Natuurlijk gaat ook alle respect en dank uit naar onze sponsors die op de shirts pronken en onze club helpen de jeugd een doel te geven . Een dikke merci en tot gauw op de club!

In bijgevoegd bestand kunt u de outfits bewonderen .Scroll naar beneden en bekijk zo alle ontwerpen.

 

mvg

Het KEW bestuur

 

Documenten

KE WERVIK – BF Jeugd
Adobe Acrobat PDF
23 MB